Dnešní datum: 17. 07. 2018 www.manga.cz | www.manga.sk | ecchi.manga.cz | www.animenfo.com | japanese-online.com

  .:Svět Anime:.
Úvodní stránka
Recenze & články
Novinky
Redakce
Ankety
Torrent
Final Fantasy
Final Fantasy X-2
  .:Projekty:.

Gunslinger girl web

  .:Anketa:.
Ktetrá z těchto Anime se vám líbí nejvíce..?

Full Metal Panic 
 (1210 hl.)
Neon Genesis Evangelion 
 (670 hl.)
Ghost Stories 
 (585 hl.)
Hellsing 
 (701 hl.)
Yu Yu Hakusho 
 (678 hl.)
Angelic Layer 
 (564 hl.)
Cowboy Bebop 
 (724 hl.)

Celkem hlasovalo: 5132

  .:Akce:.
28.1.2006
comiCZcon 2006
10.-12.2.2006
Pragocon 2006
  .:Počítadlo:.
  .:Obrázek týdne:.


zdroj: www.udlap.mx

Pretty Cure
Vystaveno: 24. 08. 2005 (1326 přečtení)

Majitelé satelitu a především programu RTL 2 se mohou ve velmi blízké době těšit na novou anime sérii s názvem „Pretty Cure“. Je to shojo anime, tedy něco spíše pro holky a na RTL 2 poběží od 5. září. Příznivci Sailor Moon a podobných anime, máte se na co těšit ^.~

Nagisa Misumi a Honoka Yukishiro sice navštěvují stejnou školu, ale to je také to jediné, co mají tyhle dvě holky společného. Nagisa je spíše sportovní typ, zato její výsledky ve škole vás moc neohromí. Honoka naopak velmi ráda čte, je chytrá a oblíbená, ovšem také trochu ztřeštěná. Jednou večer se do místa, kde bydlí, snese opravdový déšť padajících hvězd. V Japonsku je to znamení pro přicházející neštěstí. Jedna hvězda dopadne přímo na Nagisinu postel a když se ji prohlédne trochu z blízka, zjistí že vypadá jako mobilní telefon, ze kterého se vysouká maličké stvořeníčko. Stvořeníčko přenese Nagisu na tajemné místo, kde natrefí na Honoku, které se stalo to stejné. Také ji na toto místo přeneslo malé stvořeníčko, které vylezlo z mobilního telefonu podobné věci. Ty dvě stvořeníčka se jmenují Mipple a Mepple a pochází z jiného světa. Musely z něj ovšem utéct, protože jejich domovina byla zničena zlými silami „Dusk zóny“. Chtějí zabránit tomu, aby se toto stalo také se Zemí a proto vybraly Nagisu a Honoko. Vybaví obě děvčata magickými silami a pověří je aby najítím sedmi kristalů, které mají Zemi ochránit před jejím pádem. Se svými novými super silami se z nich stanou Cure White a Cure Black a pokusí se zvládnout těžký úkol, který jim byl zadán.

Vložil: Ketty |Komentováno: 34x, |Komentuj! |Informační e-mailVytisknout článek

  .:Novinky:.

30.03.2006: Final Fantasy X-2
Tak už se nám rozrostla serie Final Fantasy. Doufám, že se vám bude líbit a brzo se mužete těšit na Final Fantasy Advent Children.

25.10.2005: Design
Trochu sem hmátnul do banneru, doufam ze se to bude libit :)

19.08.2005: Ankety
Navštivte prosím naše ankety a přispějte tak růstu těchto stránek.

  .:Odkazy:.