Dnešní datum: 17. 07. 2018 www.manga.cz | www.manga.sk | ecchi.manga.cz | www.animenfo.com | japanese-online.com

  .:Svět Anime:.
Úvodní stránka
Recenze & články
Novinky
Redakce
Ankety
Torrent
Final Fantasy
Final Fantasy X-2
  .:Projekty:.

Gunslinger girl web

  .:Anketa:.
Ktetrá z těchto Anime se vám líbí nejvíce..?

Full Metal Panic 
 (1210 hl.)
Neon Genesis Evangelion 
 (670 hl.)
Ghost Stories 
 (585 hl.)
Hellsing 
 (701 hl.)
Yu Yu Hakusho 
 (678 hl.)
Angelic Layer 
 (564 hl.)
Cowboy Bebop 
 (724 hl.)

Celkem hlasovalo: 5132

  .:Akce:.
28.1.2006
comiCZcon 2006
10.-12.2.2006
Pragocon 2006
  .:Počítadlo:.
  .:Obrázek týdne:.


zdroj: www.udlap.mx

Final Fantasy X-2
Vystaveno: 25. 03. 2006 (1506 přečtení)

Určitě si většina z vás, co hráli FFX, říkáte jak by to asi s Yunou a Tidusem dopadlo. A proto se vyskytl Final Fantasy X-2. Ta jako jediná ze série FF navazuje na předchozí díl. Ale vy co jste FFX nehráli se nebojte, hra je založena tak, aby ji zvládl nejen ten co nehrál nikdy předchozí díl ale i ten který RPG nehrál nikdy...

Určitě si většina z vás, co hráli FFX, říkáte jak by to asi s Yunou a Tidusem dopadlo. A proto se vyskytl Final Fantasy X-2. Ta jako jediná ze série FF navazuje na předchozí díl. Ale vy co jste FFX nehráli se nebojte, hra je založena tak, aby ji zvládl nejen ten co nehrál nikdy předchozí díl ale i ten který RPG nehrál nikdy.
Jelikož se zde ani nemusí moc „expovat“. Většinou každého rozstřílíte či rozsekáte.=o) Dále se liší třemi způsoby dohrou hry, a to buď Tiduse najdete, nebo ne a nebo nestihnete zachránit Spiru před zničením.Yuna se začátkem hry připojí ke skupině hledačů sfér, Gullwings..klikni pro zvětšní Proč? Obdržela sféru na který byl tajemný kluk podobný právě jejímu milovanému, a tak se rozhodla ho najít nebo se o to alespoň pokusit. Hned z počátku se pobavíte koncertem, kde ?Yuna? zazpívá svůj hit Real Emotion. Posléze se ale zjistí, že to Yuna nebyla ale jedna z nepřátel a to Lady Leblanc. Pain, krvelačná bojovnice s tajemnou minulostí, která se přidala ke Gullwings o něco dříve, s Rikku, ano stále tou praštěnou dívkou z Al-Bhed, se vydají pro Yuniný oblek zpěvačky.
V této hře je totiž možné se převlékat! Třeba do super válečníků, samuraje, mága, zloděje či zpěvačky. Navíc skrz Spiru teď již nemusíte chodit pěšky, ale máte hned od začátku možnost si létat na ledadle Celsius. Postupem času zavítáte do starých míst jako Mt. Gagazet, kde velí bývalí strážce Kimahri, či do proslulého Zanarkandu, nyní místo atrakcí. Je tu ale špatná zpráva, hra sic není sama o sobě těžká ale pokud chcete 100%, je lepší projít každou kapitolu celou Spiru a s každým si promluvit. Navíc si musíte vybrat mezi národem Youth League nebo New Yevon. A tedy je dost možné že si hru zahrajete nejméně dvakrát. Já zatím zvládl jen 98%. Postupem se setkáte s týmem, skládající se z Nooje, velitele Youth League, Baralaiem, velitelem New Yevon v Bevelle, a Gippalem, vůdcem Al-Bhedů. Tihle znají Pain, ale po celou dobu hry drží jazyk za zuby.klikni pro zvětšní [yuna a klon] Průběhem si získáte všechny, alespoň většinu, sfér a tak budete vědět i vy víc. Nejenže je tu tajemná Pain, ale i Shuin, aneb tajemný kluk ze sféry. Shuin měl přítelkyni Lenne, zpěvačku ze Zanarkandu, která se před válkou strojů stala sumonnerkou, jako je Yuna. O nich je vlastně celá deset-dvojka. Když Lenne hrozilo nebezpečí, láska jejího života se rozhodl, že jí zachrání pomocí nejmocnější zbraně Spiry a to Vegnagunem, strojem se silou zničit vše. Jenže nechtěla aby všechno zahubil a při pokusu ho zastavit byli oba zastřeleni hlídkou Bevelle, kde se Vegangun nacházel. A teď se Shuin vrací, aby učinil to co nestihl. Jenže netuší, že se Lenne díky Yuně a právě Lenniným oblekem zpěvačky, společně postaví proti válce zmíněných národů a i Shuinovi. A proč? To vše kvůli slovům “miluji tě“, která nebyla vyřčena přes tisíc let co zanarkandská dvojka zemřela. A jak zastavila válku? Krásnou písní o míru, víře, naději a spolupráci a to vše v Tisíci Slovech (1000 words) zazpívanou v Thunder Plains.
Ke konci porazíte Vegnagun, nebo ne a mate smutný konec, a potom i Shuina, kterého plně uklidní až duch Lenne a spolu odchází do země duší. Vám hra končí. Během hry jste také museli bojovat s Dark Aeony, a za to se vám Fayth omluví a pokud zvolíte kladnou odpověď, a postupem hry si zařídíte perfektní konec, zařídí aby jste se setkali s Tidusem. Pokud ne tak máte podobný konec, ale to je mrtev. Po hře se odvíjí filmeček, kde Nooj, Baralai a Gippal se omlouvají lidem a skládají mír. Po titulkách se teprve odvíjí poslední část a to nalezení Yuniný lásky, skrývajíc se v moři u Besaid. Jelikož tvůrci doufají, že si hru zahrajete hned potom ještě jednou, utvořili pro vás New Game Plus, který, když si uložíte, začínáte s nalezenými věcmi hned od začátku=o).
Pokud by jste chtěli návod na 100% tak vám pomůže nasledující odkaz..=o)
Pokud sháníte videa Real Emotion a 1000words, tak mohu nabídnout stačí mě jen kontaktovat na mail.

Vložil: Pet.R.oS.. |Komentováno: 281x, |Komentuj! |Informační e-mailVytisknout článek

  .:Novinky:.

30.03.2006: Final Fantasy X-2
Tak už se nám rozrostla serie Final Fantasy. Doufám, že se vám bude líbit a brzo se mužete těšit na Final Fantasy Advent Children.

25.10.2005: Design
Trochu sem hmátnul do banneru, doufam ze se to bude libit :)

19.08.2005: Ankety
Navštivte prosím naše ankety a přispějte tak růstu těchto stránek.

  .:Odkazy:.